Сервісний центр

На сучасному ринку надання поліграфічних послуг вимоги щодо якості та термінів виконання замовлень посилюються з кожним днем, і для успішної, стабільної роботи важливу роль відіграє стан обладнання, що експлуатується, а отже, і рівень його технічної підготовки, обслуговування та ремонту.

Створення на базі компанії КОНТРАСТ власної сервісної групи було спрямоване на комплексне вирішення завдань та допомогу клієнтам:

- скорочення до мінімуму простоїв і якнайшвидшої адаптації персоналу друкарні в момент запуску обладнання, що поставляється;

- виконання гарантійного обслуговування;

- виконання ремонту обладнання, що експлуатується, та усунення аварійних ситуацій у режимі «03».

Колектив сервісної групи, маючи високу кваліфікацію та багатий досвід роботи з різноманітним поліграфічним обладнанням, виконує роботи високої складності: такелаж, монтаж, пуско-налагодження, забезпечуючи введення обладнання в експлуатацію та його подальший технічний супровід..

Ремонт:

Компанія КОНТРАСТ застосовує високоефективну технологію електрогальванічної металізації, що дозволяє оперативно без демонтажу виконувати ремонтні роботи на об'єктах наших клієнтів з відновлення робочих поверхонь циліндрів друкарських машин з високою точністю та збереженням їх технологічних характеристик. Виключення необхідності розбирання, складання та пов'язаного з цим налагодження обладнання, скорочує терміни ремонту та зменшує простий дорогого обладнання.

Гарантія:

Сервісна група КОНТРАСТ здійснює гарантійне обслуговування обладнання, яке постачається нашою компанією. Це обслуговування включає консультації, діагностику та ремонт, своєчасну заміну несправних деталей. За потреби проводиться профілактичне обслуговування.